دوره نیمه فشرده آموزش پادفک روسی از پایه در ۶ ماه

آموزشگاه زبان روسی ایران روس، بر اساس نیاز سنجی های انجام شده در بین متقاضیان یادگیری زبان روسی، دوره ی ۶ ماهه پادفک روسی را تدوین و برگزار می نماید.

لازم به ذکر است برای اولین بار و بر اساس تجارب کسب شده در خصوص آموزش زبان روسی، دوره فشرده آموزش زبان روسی از پایه تا پادفک انحصارا زیر نظر مدرسه زبان روسی در مرکز آموزش تخصصی زبان روسی ایران روس برگزار می گردد.
دوره ی فشرده ۶ ماهه آموزش زبان روسی از پایه تا پادفک (۱۷۰ ساعت – ۸۵ جلسه) 
کل شهریه دوره فشرده آموزش زبان روسی: ۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان

مرکز آموزش تخصصی زبان روسی ایران روس مفتخر است اعلام نماید که کلیه دوره های در حال اجرا، توسط تیم علمی و مدرسان مجرب این مرکز تدوین و برنامه ریزی گردیده است و به عنوان اولین مرکز تخصصی آموزش زبان روسی در خدمت زبان آموزان عزیز می باشد و همواره آماده ی تدوین دوره های درخواستی زبان آموزان، شرکت ها و ادارات و مراکز آموزشی و پژوهشی بر اساس استانداردهای آموزش زبان روسی دانشگاه ها و مراکز آموزشی روسیه و نیز آزمون های سفارت روسیه و دانشگاه ها می باشد. 

زبان روسی آموزش-zaban rusi

تعداد جلسات و برنامه آموزشی:

کل دوره  فشرده زبان روسی تا پادفک در ۲۴ هفته برگزار می گردد (هر هفته ۴ جلسه آموزشی در ۲ روز – ۸۵ جلسه)

جهت کاربردی شدن دوره، جلسات حل تمرین و بحث آزاد زبان روسی و مکالمات ضروری زبان روسی نیز در برنامه ی آموزشی و ساعات آموزش در نظر گرفته شده است.
منابع آموزشی دوره ی آموزش زبان روسی از پایه تا آمادگی آزمون پادفک (PODFAC)  زبان روسی آموزشگاه زبان روسی ایران روس عبارتند از :
کتاب دوره کاربردی آموزش زبان روسی (پادفک – PODFAC) 
کتاب آموزش و تمرین رسم الخط روسی (تفاوت نوشتار و تایپ)
مجموعه کتب مکالمه به روسی بر اساس متد آموزشی روسیه و آمریکا
کتاب صرف افعال روسی Russian
فرهنگ لغت و شیوه استفاده از آن
دیگر منابع که با نظر مدرس دوره پیشنهاد می گردد
اساتید و مدرسان مجرب – سیستم آموزشی مورد تائید مدرسه زبان روسی

جهت ثبت نام در دوره  آموزش زبان روسی ، فرم ثبت نام را تکمیل نموده و نسبت به پرداخت آنلاین شهریه اقدام نمایید. بدیهی است تمام مراحل ثبت نام به صورت حضوری در آموزشگاه زبان ایران روس نیز امکان پذیر می باشد.

تلفن مشاوره:  ۶۶۵۳۳۰۱۰ – ۶۶۵۳۷۲۹۶ – ۰۹۳۶۴۵۵۲۹۰۰

فرم ثبت نام

 

 

 

آموزشگاه زبان روسی در غرب تهران ، آموزش زبان روسی ، آموزش ، زبان روسی،دوره روسی , کتاب راه روسیه ,زبان روسی پراشا , آکادمی زبان روسی پراشن ,  پراشن , انستیتو زبان پوشکین , آزمون زبان روسی پوشکین  , آزمون زبان روسی سفارت روسیه ,